Hankkeen toimijat

Jyväskylän ammattikorkeakoulu

Maaret Rutanen, projektipäällikkö, lehtori, maaret.rutanen@jamk.fi puh. 050 3734520

Heidi Ratinen, projektisihteeri, heidi.ratinen@jamk.fi

Hanna Hopia, yliopettaja, hanna.hopia@jamk.fi

Merja Kurunsaari, lehtori, merja.kurunsaari@jamk.fi

Jonna Salmijärvi, verkkopedagogiikan suunnittelija, jonna.salmijarvi@jamk.fi

Toni Pekkola, projektisuunnittelija, toni.pekkola@jamk.fi

Jyväskylän palvelualan oppilaitos

Riitta Rantamaa, erityisopettaja, riitta.rantamaa@jypao.fi

Katri Kaskilahti, ammatillinen opettaja, katri.kaskilahti@jypao.fi

 

Pohjoisen Keski-Suomen ammattiopisto

Kimmo Raitio, kasvatusohjaaja, kimmo.raitio@poke.fi

Annika Heimonen, ammatillinen opettaja, annika.heimonen@poke.fi

Anniina Oksanen, tuntiopettaja, anniina.oksanen@poke.fi

 

Keski-Suomen Liikunta ry

Jyrki Saarela, aikuisliikunnan kehittäjä, jyrki.saarela@kesli.fi

 

Humanistinen ammattikorkeakoulu

Tarja Jukkala, lehtori, tarja.jukkala@humak.fi